Midt-Norge Bedriftsidrettskrets

Midt-Norge Bedriftsidrettskrets

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 22 Aug
kl 17:00 - 23:00
Bedriftsserien i fotball 2021 - Høstserie
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Det er med glede vi inviterer alle fotballag til…
Sun 22 Aug
kl 18:00 - 20:00
Fotballserie Ørsta/Volda
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hovedbygda
Påmeldingsfrist: 8. Aug 2021
Informasjon om seriespillet:Serien spilles fra…
Sun 22 Aug
kl 20:00 - 21:00
Fotballserie Ålesund
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Informasjon om seriespillet:Serien spilles fra…
Sat 4 Sep
kl 10:00 - 20:00
SpareBank 1 SMN Trondheim Maraton
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til årets treningsmål 2021.…
Sun 5 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen i Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Det er med glede vi inviterer alle studenter til…
Sat 18 Sep
kl 08:00 - 20:00
Ålesund Maraton
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til løpefest i…
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168 Det er en sann glede å kunne invitere gamle…
Sat 25 Sep
kl 19:00 - 23:00
Bedriftshåndballserien i Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90 Vi har den store gleden av å ønske…
Sat 2 Oct
kl 10:00 - 16:00
Trondheim Skogsmaraton
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Trondheim Skogsmaraton i Bymarka,…
Sun 24 Oct
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum Innendørsfotball er en stadig…
Thu 4 Nov
kl 18:15 - 21:15
Cageballserien i Trondheim 2021
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   3T Rosten Cageballhall Bedriftsidretten har i flere år arrangert…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 23 May
kl 17:00 - 20:00
Golfserie Byneset Syd 2021
Idrettens Hus -Trondheim B.I.L.   Golf   Byneset Golfklubb, Hangerslettveien 1378 Midt-Norge Bedriftsidrettskrets
Velkommen til Bedriftsserien i…   Les mer  
Tue 18 May
kl 17:00 - 19:00
Sommercup på Solnør Golfbane
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Solnør Gård
Praktisk informasjon Sommercupen avvikles…   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 20:00
Ålesund Golfserie
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Solnør Gård
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 17:00 - 20:00
Terrengkarusellen Trondheim 2021
May-Britt Jakobsen Stokke   Løp   Midt-Norge Bedriftsidrettskrets
Vi ønsker nye og tidligere deltakere…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 21 Jul
kl 18:00 - 00:00
Sommerkarusell løp 2 - Ålesund
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Spjelkavik
Velkommen til Sommerkarusellen 2021!Vi er klare…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
Sommerkarusell 1. løp
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Vasstrandvegen
Velkommen til Sommerkarusellen første…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsgolfserien Steinkjer 2021
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Midjo Golfbane
Velkommen til Steinkjer Bedriftsgolfserie…   Les mer  
Sun 30 May
kl 11:00 - 16:00
STEINKJERMILA
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Rismelen Aktivitetspark, Steinkjer sentrum
Søndag 30. mai 2021 arrangerer vi…   Les mer  
Fri 30 Apr
kl 19:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Det er en sann glede å kunne invitere gamle…   Les mer  
Sun 18 Apr
kl 10:00 - 20:00
Vårturnering på Giske - Åpen for alle
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Giske Golfklubb
Velkommen til Vårturening på…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline